Galeria zdjęć : Festiwal Piosenki Obcojęzycznej III LO '24

13 lutego 2024 r. odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Obcojęzycznej III LO. Społeczność szkolna miała okazję posłuchać 13 występów wokalnych naszych utalentowanych uczennic i uczniów oraz wziąć udział w turnieju muzycznym sprawdzającym znajomość utworów obcojęzycznych.

Jury festiwalu, złożone z nauczycieli języków obcych, absolwentek naszej szkoły, które związały swoje życie zawodowe z muzyką oraz przedstawicielki społeczności uczniowskiej, przyznało nagrodę Weronice Pietruszewskiej z klasy 4b. Jurorom spodobała się barwa głosu Weroniki oraz własny akompaniament. Doceniona przez jurorów została również Weronika Szeliga z klasy 1d, która zachwyciła osobowością sceniczną. Nagrodę publiczności otrzymał zespół Rusty Dusty Rock Band.

Nagrody dla zwycięzców festiwalu oraz uczestników turnieju ufundowali następujący sponsorzy: Rada Rodziców III LO w Suwałkach, BoTo pizza, OSIR, kino Lumière, Mk Bowling Suwałki oraz Wydawnictwo Szkolne PWN.

Organizator festiwalu: Krystyna Słowicka i Karina Karpiuk