Uroczysta gala, na której rozdano stypendia, nagrody i listy gratulacyjne uczniom, nauczycielom i dyrektorom odbyła się 18.09.2023 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury. Od 2016 r. funkcjonuje Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych „Zdolny Suwalczanin”. Stypendia i nagrody przyznano 87 uczniom.

Uczniowie nagrodzeni z naszej szkoły:

Szymon Cimochowski z klasy IVA za osiągnięcia  w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH. Opiekun: Leszek Harasimowicz

Gabriela Wiszniewska z klasy 3B za osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej. Opiekun: Barbara Okrój.

Z własnej inicjatywy Prezydent Miasta Suwałk przyznał 9 nagród po 1.000,00 zł uczniom, którzy uzyskali najwyższy w Mieście Suwałki wynik procentowy z egzaminu maturalnego lub egzaminu zawodowego, zaś dla najlepszych szkół, które uzyskały wysoki wynik z egzaminu maturalnego, nagrody w wysokości od 7 do 10tys. zł. Naszą szkołę nagrodzono 10tys. zł.

Serdecznie gratulujemy!