KONKURSY I OLIMPIADY

Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w ogólnopolskich konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Imię i Nazwisko Nazwa konkursu/olimpiady Rok Osiągnięcia Opiekun
Emil Ancewicz XL Olimpiada Geograficzna 2013/2014 finalista J.Kwiecień
Maciej Bednarek,Jakub Kowalewski,Robert Suchocki,Daniel Zajkowski, Beata Masłowska, Szymon Jadeszko Net Masters Cup - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Internecie i Technologiach Informatycznych 2013/2014 kwalifikacja do II etapu J.Domuracka
Natialia Moczulska Konkurs Francophonie Poetique 2013/2014 I miejsce K.Słowicka
Marcin Korszuń Konkurs Francophonie Poetique 2013/2014 II miejsce K.Słowicka
Joanna Tarasiewicz Konkurs Francophonie Poetique 2013/2014 udział w finale K.Słowicka
Dominik Beczyński XL Olimpiada Geograficzna 2013/2014 udział w etapie okręgowym J.Kwiecień
Adriana Przekop Konkurs Grafiki Komputerowej "Plamka '14" 2013/2014 I miejsce J.Domuracka
Wojciech Putra, Aleksandra Fimowicz XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2013/2014 finalista B.Okrój
Erwin Narewski XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej 2013/2014 udział w etapie okręgowym J.Domuracka
Krzysztof Trusiło XL Olimpiada Historyczna 2013/2014 udział w etapie wojewódzkim E.Zienda-Żywiczyńska
Monika Burnejko, Ewelina Staniszewska, Michał Dzienis VIII Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym 2013/2014 udział w etapie wojewódzkim K.Witkowska
Wojciech Putra XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013 finalista B.Okrój
Jakub Kowalewski, Artur Kopiczko, Patryk Gałaszewski, Robert Suchocki, Maciej Bednarek Ogólnopolski Konkurs Ekonomiczny "Euromania" 2012/2013 II miejsce J.Domuracka
Jakub Kowalewski, Artur Kopiczko, Patryk Gałaszewski Ogólnopolski Konkurs Ekonomiczny "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" 2012/2013 III miejsce J.Domuracka
Agnieszka Staszkiewicz XXIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej w Nidzicy 2012/2013 wyróżnienie K.Słowicka
Przemysław Raczkowski,Filip Brzęk,Dawid Piasecki XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej 2011/2012 kwalifikacja do etapu okręgowego J.Domuracka
Ireneusz Jerzy Kossa, Apolinary Szumski XI Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Piastowska 2011/2012 kwalifikacja do etapu okręgowego K.Witkowska
Sylwia Stanulewicz, Paweł Birgiel XXXVIII Olimpiada Historyczna 2011/2012 kwalifikacja do etapu okręgowego K.Witkowska
Tomasz Kowalewski, Piotr Kisielewski Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Archimedes" 2011/2012 finalista C.Kacprzyk
Andrzej Szczepańczyk Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Archimedes" 2011/2012 I miejsce C.Kacprzyk
Katarzyna Łukawska XXVIII Festiwal Prozy,Poezji i Piosenki Francuskiej w Nidzicy 2011/2012 III miejsce K.Słowicka
Iga Wasilewska Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks" 2011/2012 finalista M.Gaińska
Tomasz Kowalewski Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej 2011/2012 udział w II etapie  J.Domuracka
Łukasz Wierzbicki Olimpiada Geograficzna 2010/2011 kwalifikacja do zawodów okręgowych J.Kwiecień
Tomasz Kowalewski, Mateusz Mrozek, Przemysław Raczkowski, Emil Sawicki Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNetMasters 2011 2010/2011 laureat J.Domuracka
Mateusz Bartoszewicz, Iwona Wasilewska, Monika Cichocka Olimpiada Ekologiczna 2010/2011 udział w etapie centralnym B.Okrój
Ireneusz Jerzy Kossa Ogólnopolski Konkurs Polska Piastowska 2010/2011 udział w etapie centralnym K.Witkowska
Kacper Ambrosiewicz Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym 2010/2011 kwalifikacja do zawodów okręgowych K.Kościuch
Kacper Ambrosiewicz Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o NATO 2010/2011 kwalifikacja do zawodów okręgowych K.Kościuch
Aleksandra Małachowska, Monika Cybula Olimpiada Wiedzy Teologicznej 2010/2011 kwalifikacja do etapu diecezjalnego U.Poświatowska-Derda
Anna Bil, Karol Bogdan Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o NATO 2010/2011 kwalifikacja do zawodów okręgowych K.Witkowska
Damian Zagórski, Tomasz Kowalewski Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Archimedes" 2010/2011 finalista C.Kacprzyk
M.Falińska
Monika Jasińska Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna 2009/2010 finalista J.Kwiecień
Paula Pojawa, Tomasz Kowalewski, Jan Lewoc Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć" 2009/2010 udział w finale J.Domuracka
Damian Zagórski, Tomasz Kowalewski Ogólnopolski Konkurs matematyczny "Archimedes" 2009/2010 finalista C.Kacprzyk
Monika Jasińska Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna 2009/2010 finalista J.Kwiecień
Patryk Przekop Olimpiada Historyczna 2009/2010 VII miejsce w etapie okręgowym E.Zienda-Żywiczyńska
Zuzanna Pajer Olimpiada Biologiczna 2009/2010 udział w etapie wojewódzkim M.Krzesicka
Patryk Kłoczko Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć" 2008/2009 udział w finale J.Domuracka
Jan Lewoc Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła" 2008/2009 II miejsce M.Falińska
Paweł Mral Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła" 2008/2009 I miejsce M.Falińska
Mateusz Topczewski Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć" 2008/2009 kwalifikacja do etapu centralnego J.Domuracka
Paulina Kozłowska Konkurs Recytatorski Francusko-Polski 2008/2009 I miejsce K.Słowicka
Lidia Butkiewicz, Oskar Augustynowicz II Podlaski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce 2008/2009 laureat J.Domuracka
Jan Lewoc Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" 2008/2009 II miejsce M.Falińska
Paweł Mral Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" 2008/2009 I miejsce M.Falińska
Iwona Gruza Olipiada Ekologiczna 2008/2009 kwalifikacja do II etapu B.Okrój
Wojciech Wąsewicz Olimpiada Ekologiczna 2008/2009 laureat M.Krzesicka
Monika Jasińska, Marcin Rant Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna 2008/2009 kwalifikacja do II etapu J.Kwiecień
Marcin Woźniak  Olimpiada Historyczna 2008/2009 kwalifikacja do II etapu E.Zienda-Żywiczyńska
Patryk Barszczewski Konkurs o Astronautyce 2008/2009 udział w etapie centralnym M.Iwanicki
Paulina Kozłowska Konkurs Recytatorski Francusko-Polski 2008/2009 I miejsce K.Słowicka, E.Sidorek