Od 15 września do 31 października można przesyłać zgłoszenia do wzięcia udziału w V edycji konkursu "BizneSÓWKI - zaPARKuj swój Biznes", którego organizatorem jest Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach oraz Prezydent Miasta Suwałk.

 

W bieżącym roku BizneSÓWKI odbędą się w szerszej formule jaką jest Suwalski Tydzień Przedsiębiorczości. Przez tydzień od poniedziałku do piątku 16-20.11.2020 będą odbywały się organizowane przez Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód oraz Urząd Miejski w Suwałkach przedsięwzięcia adresowane do przedsiębiorców oraz młodzieży, aby w czwartek i piątek zakończyć to flagową imprezą regionu jaką jest Forum Biznesowe Pogranicza.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów do wzięcia udziału w tegorocznych BizneSÓWKACH, które w tym roku będą odbywać się tylko w kategorii indywidualnej.

Zwycięskie pomysły biznesowe nagrodzone zostaną finansowym wsparciem:

1 miejsce - 7000 zł

2 miejsce - 5000 zł

3 miejsce - 3000 zł

Finał konkursu oraz prezentacja swoich pomysłów biznesowych przed komisją konkursową odbędzie się 16 listopada br. w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.

Szczegółowe informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 87 564 22 34

Więcej o szczegółach konkursu w regulaminie oraz na stronie: https://www.park.suwalki.pl/wydarzenia/konkurs-biznesowki-2020