Prezydent Miasta Suwałk mając na względzie aktywizację i pobudzanie rozwoju suwalskiej przedsiębiorczości, w szczególności wśród młodzieży uczącej się w szkołach mających siedziby na terenie Gminy Miasta Suwałki i osób młodych do 35 roku życia, w szczególności absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatnich lat studiów, chcących uruchomić i rozwijać własne firmy w Suwałkach, ogłosił II edycję konkursu o tematyce biznesowej pn. „bizneSÓWKI”.

Konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach: uczestników ubiegających się o nagrodę za biznesplan (uczniów szkół ponadgimnazjalnych mających siedziby na terenie Gminy Miasto Suwałki prowadzonych w systemie dziennym – I kategoria) oraz uczestników ubiegających się o nagrodę za pomysł biznesowy (osoby pełnoletnie do 35 roku życia zamieszkujące w Suwałkach albo zameldowane czasowo lub na stałe w Suwałkach – II kategoria).

więcej informacji ......