Kamil Nowacki z klasy IIIE wziął udział w regionalnym etapie Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej i uzyskał tytuł uczestnika. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej jest Olimpiadą z zakresu tematyki integracji europejskiej oraz nauczania edukacji europejskiej i wiedzy o społeczeństwie, skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem głównym Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy na temat historii i współczesności Unii Europejskiej oraz kształtowaniu uczuć poszanowania dla dziedzictwa historycznego i kulturowego Europy, z podkreślaniem miejsca i roli w niej naszej Ojczyzny, jak również umożliwienie uczniom zaprezentowania posiadanych wiadomości i umiejętności z zakresu Olimpiady.

Opiekun młodzieży: Konrad Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!