Zaduszki Muzyczne 2016 już za nami. Kolejny raz zatrzymaliśmy się w galopie życia codziennego. Tym razem wspominaliśmy Tomasza Beksińskiego - tłumacza, dziennikarza muzycznego, człowieka, którego fascyncje muzyczne i filmowe były inspiracją dla słuchaczy radiowej Trójki, "romantyków muzyki rockowej" . Podczas zaduszek, które odbyły się w sali Państwowej Szkoły Muzycznej zaspiewaliśmy utwory wykonawców, którzy byli obecni w audycjach Beksińskiego.

Mogliśmy usłyszeć piosenki takich artystów jak m.in The Cure, King Crimson, Kansas, Alan Parsons Project, Queen, Nick Cave& Kylie Minogue, Eric Clapton, Kate Bush. Razem z Trzecim w imprezie wzięli udział uczniowie z I Liceum Ogólnkoształcącego im. Marii Konopnickiej w Suwałkach oraz z Gimnazjum nr 1 w Suwałkach.

Prawdziwa integracja - muzyka.

Dziękujemy.

Do zobaczenia na kolejnych Zaduszkach!

Zaduszki muzyczne 2016

Organizatorzy: Magdalen Makarewicz, Marcin Hościlowicz