Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznej imprezie  organizowanej przez nauczycieli języka angielskiego III LO pt.: „Zaduszki Muzyczne”, które odbędą się 3 listopada 2016 (czwartek) o godzinie 11.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Suwałkach. Temat tegorocznych „Zaduszek” to „ Inspiracje muzyczne Tomasza Beksińskiego”.

„Zaduszki Muzyczne” nie są konkursem. Celem imprezy jest doskonalenie umiejętności języka angielskiego oraz rozwijanie uzdolnień artystycznych uczniów, a także zapoznanie uczniów z twórczością zmarłych artystów.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest przygotowanie i zaprezentowanie 1 utworu wykonawcy z listy podanej poniżej. Prosimy o zgłoszenie 2 utworów w celu uniknięcia powielania tych samych piosenek. Ewentualny podkład muzyczny należy dostarczyć najpóźniej do 28.10.2016r. pod niżej wymieniony adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względów technicznych zapraszamy maksymalnie 2 wykonawców.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy:

Wszystkie informacje można uzyskać u nauczycieli Pani Magdaleny Makarewicz: tel.728994944 lub u Pana Marcina Hościłowicza: tel.608406707.

Zapraszamy serdecznie. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w takiej imprezie przedstawicieli różnych szkół da możliwość poznania wielu różnorodnych talentów uczniów.

Lista proponowanych wykonawców:

1.Bob Dylan,  2. Camel,  3. Cocteau Twins,  4. Cranberries,   5. David Bowie,   6. Depeche Mode,   7. Marillion,  8. Nick Cave, 9. Phil Collins,   10. Pink Floyd,   11. Queen,   12. The Eagles,   13. Emerson, Lake and Palmer,   14. Eric Clapton,   15. Janis Joplin,   16. King Crimson

Biorąc pod uwagę twórczość wykonawców żyjących należy uwzględnić utwory do 1999 roku (rok śmierci Tomasza Beksinskiego). Można przygotować utwór wykonawcy z poza listy, wiedząc że był to idol Tomasza Beksińskiego.

Organizatorzy: Magdalena Makarewicz i Marcin Hościłowicz