W dniu 2 grudnia 2015 r. Prezydent Miasta Suwałk mając na względzie aktywizację i pobudzanie rozwoju suwalskiej przedsiębiorczości, w szczególności wśród młodzieży uczącej się w szkołach mających siedziby na terenie Gminy Miasta Suwałki i osób młodych do 35 roku życia, w szczególności absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatnich lat studiów, chcących uruchomić i rozwijać własne firmy w Suwałkach, ogłosił konkurs o tematyce biznesowej pn. „bizneSÓWKI”.

W pierwszej edycji konkursu "BizneSÓWKI" brał udział uczeń klasy IC Szymon Sapkowski. Napisany przez niego biznes plan został doceniony. Szymon zakwalifikował się do II etapu i znalazł się wśród finalistów konkursu. Rozdanie nagród odbyło się 12 kwietnia 2016 r. w Urzędzie Miasta Suwałki.

Serdecznie gratulujemy!