Dnia 25.09.2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Przeprowadziliśmy tego dnia turniej klas.

Uczestnicy, klasy, które chciały wziąć udział we wspólnych obchodach – I a, b, c, d, f, 2b, f, 3b, c, d, f – przygotowali piosenkę karaoke w wybranym języku obcym lub krótki film promujący naukę języków obcych. Impreza rozpoczęła się „energetycznie” od wspólnego tańca przygotowanego i prowadzonego przez klasy III d i III c.
Prezentacje karaoke i filmów przeplatane były pytaniami quizu językowego. Turniej dostarczył wszystkim dużo emocji zwianych ze wspólnym tańcem, śpiewem i rywalizacją  pomiędzy klasami.

Zwycięzcą  turnieju zostali uczniowie klasy III d, po emocjonującej dogrywce z klasą I b.
Organizatorami Europejskiego Dnia Języków  byli nauczyciele języków obcych z naszej szkoły. Klasa II c  pomogła w przeprowadzeniu imprezy oraz wykonała dekoracje.

Zachęcamy do wspólnej zabawy za rok.
„Języki łączą ludzi”.