W dniu 21 lutego 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach grafiki komputerowej, których organizatorem było centrum artystyczne Young Design Academy szkolące w różnych dziedzinach sztuki związanych z grafiką komputerową. Głównym celem warsztatów było podniesienie poziomu artystycznego, jak i technicznego wśród uczniów w zakresie obsługi programu Adobe Photoshop. Na warsztatach zwracano szczególną uwagę na świadomość konwencji stylistycznych, znajomość zasad projektowania oraz na umiejętności techniczne.

Uczniowie po zakończeniu warsztatów, na których wykonali samodzielnie projekt graficzny, otrzymali certyfikaty firmy Adobe.

W warsztatach, które odbyły się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach uczestniczyli uczniowie klas IIA oraz IIB:

Zuzanna Szopa, Diana Pietranis, Michał Sienkiewicz, Karolina Wojciechowska, Aleksandra Smokowska, Piotr Kulik, Erwin Narewski, Marta Kibitlewska, Paulina Bogdan, Wojciech Meller, Justyna Gregorczyk, Dominika Golubek, Urszula Jaśkiewicz, Patryk Mentel, Tomasz Stelmach, Rafał Plaga oraz Sebastian Kochański.

Opiekun młodzieży: Joanna Domuracka

Warsztaty grafiki komputerowej