Dnia 21 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbył się "Słodki mecz", którego głównymi organizatorkami były nauczycielki: Hanna Danielewicz i Beata Gruza oraz uczennice klasy IIC: Natalia Gałażyn i Patrycja Rółkowska.

Słodki mecz, to impreza, która na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły.

Od kilkunastu lat podczas meczu siatkówki zbieramy słodycze dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Suwałkach.

Mecz pomiędzy uczniami IIII i II LO uatrakcyjniły występy taneczne chłopaków z klasy IA (Michałą Zawadzkiego)  i IC (Michałą Butkiewicza) oraz maraton zumby w wykonaniu dziewcząt z klasy IC (Martyny Jurczyk, Klaudii Witkowskiej, Agaty Serafin) i IB (Martyny Zawadzkiej).

Na spotkanie przybyło wielu uczniów z naszej szkoły. Dołączył do nas również klub kibica „Ultras” z II LO. Chłopcy aktywnie włączyli się w zbiórkę słodyczy, zabawę i kibicowanie.
Połączył nas wspólny cel i po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy się świetnie bawić pomagając  potrzebującym.

Do zobaczenia za rok!

Słodki mecz 2014/2015