5 grudnia 2014. na szóstej i siódmej godzinie lekcyjnej klasy: 1a,1b, 1c, 1e, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3b, 3d i 3f przedstawiły publiczności zgromadzonej w sali gimnastycznej wylosowane wcześniej piosenki świąteczne z autorską choreografią. Konkurs przygotowali uczniowie klasy 1f, ze szczególnym zaangażowaniem Kasi Małachwiej.

Po zaprezentowaniu piosenek jury składające się z dwóch nauczycieli (p. Marcin Hościłowicz, p. Kamil Wiszniewski), przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego i wylosowanego z widowni ucznia, przygotowało werdykt. Także widownia wybrała swego faworyta, głosując w trakcie występów na przygotowanych kartkach.

Zabawa mikołajkowa, inauguracja okresu świątecznego, zaprezentowanie umiejętności wokalnych i aktorskich uczniów, integracja uczniów.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w rywalizację, chętnie przedstawiali swoje umiejętności. Niemal wszyscy przebrali się w świąteczne stroje.

Wyniki:

Punkty, przyznane przez jury:

2d - 38p. – I miejsce,

1b - 37p. – II miejsce, 2a, 2c – 35p.

III miejsce, nagrodę publiczności zdobyła klasa 2c (51 głosów).

Nagrody: I miejsce – zwolnienie w jednym, wybranym dniu z klasówek, kartkówek i odpowiedzi ustnych; nagroda publiczności – słodycze ufundowane przez szkolny sklepik