Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zdobyli Krajową Odznakę Jakości za projekt eTwinning ECO-LOGICAL and TRENDY. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz. Serdecznie gratulujemy!
Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zakwalifikowali się do finału Międzynarodowego Konkursu na esej - A Letter to Myself from 2030 zorganizowanego przez Goi Peace Foundation. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz
"Zachowanie wzorów rękodzieła ludowego (Garncarstwo, Haft, Kuchnia)" to projekt w głównej mierze skierowany do młodzieży szkolnej z Suwałk, Tarnopola oraz Brześcia. Koordynatorzy projektu: Joanna Domuracka i Jolanta Rogucka
Miło jest nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Alicja Bagińska, Anna Wołczek, Wiktoria Arciszewska i Izabela Sychowska zwyciężyła w miejskim etapie ,,DeBBaty'' i awansowała do Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Opiekun młodzieży: Konrad Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Suwalszczyzna okiem obiektywu" w następujących kategoriach: Krajobraz - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym" oraz Fauna i Flora - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym". Prace można przesłać na 3lostrona@gmail.com. Regulamin Konkursu.

Wycieczką do Trójmiasta  zamknęliśmy Akademię Humanisty.

Zwiedzaliśmy (22-23.06.2015r.) Europejskie Centrum Solidarności i Teatr Szekspirowski, uczestniczyliśmy w warsztatach obywatelskich i teatralnych. Wędrowaliśmy po starym Gdańsku, zgłębialiśmy konstrukcję gotyckiej katedry i szukaliśmy średniowiecznych symboli. Znaleźliśmy też czas na spacer po sopockim molo i udział w spektaklu „Żółta łódź podwodna” wg Pawła Huelle, wystawianym na pokładzie żaglowca DAR POMORZA .

Było pracowicie, aktywnie, cudnie!

program wycieczki

Galeria zdjęć - Akademia Humanisty - Wycieczka do Trójmiasta

opiekunowie młodzieży: Katarzyna Witkowska, Elżbieta Zienda-Żywiczyńska, Danuta Worobiczuk

Print Download