Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zdobyli Krajową Odznakę Jakości za projekt eTwinning ECO-LOGICAL and TRENDY. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz. Serdecznie gratulujemy!
Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zakwalifikowali się do finału Międzynarodowego Konkursu na esej - A Letter to Myself from 2030 zorganizowanego przez Goi Peace Foundation. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz
"Zachowanie wzorów rękodzieła ludowego (Garncarstwo, Haft, Kuchnia)" to projekt w głównej mierze skierowany do młodzieży szkolnej z Suwałk, Tarnopola oraz Brześcia. Koordynatorzy projektu: Joanna Domuracka i Jolanta Rogucka
Miło jest nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Alicja Bagińska, Anna Wołczek, Wiktoria Arciszewska i Izabela Sychowska zwyciężyła w miejskim etapie ,,DeBBaty'' i awansowała do Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Opiekun młodzieży: Konrad Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Suwalszczyzna okiem obiektywu" w następujących kategoriach: Krajobraz - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym" oraz Fauna i Flora - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym". Prace można przesłać na 3lostrona@gmail.com. Regulamin Konkursu.

W piątek 29 maja 2015r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Pana Higinio Paterna, delegata Uniwersytetu z Navarry. Wygłosił on wykład w języku hiszpańskim o historii i kulturze słynnego hiszpańskiego regionu - Andaluzji, oraz zaprezentował bliżej Universytet z Nawarry. Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania z "native speaker" prosto z Hiszpanii.

El viernes el 29 de mayo de 2015 teníamos el placer de acoger en nuestra escuela el Señor Higinio Paterna, el delegado de la Universidad de Navarra. Dio una conferencia en español sobre la historia y la cultura de la región muy popular - Andalucía, también presentó la Universidad de Navarra. Damos las gracias a la posibiladad de encontrarnos con el nativo de España.

Print Download